Meie teenused

Proovikivi pakub koolitusi ja konsultatsiooni õppeasutustele ja haridustöötajatele (õpetajad, huvijuhid jt), kes soovivad rakendada projektipõhist õpet või muul viisil kasutada Proovikivi väljakutseid, et arendada õpilastes/noortes nn. 21. sajandi oskusi nagu koostöö, ettevõtlikkus, probleemilahendus- ja suhtlemisoskus ning arusaam kestlikust arengust.

Oma lähenemises pöörame suurt tähelepanu juhendajate professionaalsele arengule (enda praktika analüüs, koostöö kolleegidega, innovatsioon ja koosloome). Meie visioon on kasvatada praktikuid, kes on julged katsetama, õppima läbi vigade ning panustama kogukonda.

Innovatsioonilabor

Proovikivi innovatsioonilabor on täienduskoolitus, kus Tallinna Ülikooli EDUlabs mudelit arvestades lõimime uurimuslikku lähenemist, täienduskoolitust ning koosloomet.

Innovatsioonilaboris pakume sulle:

  • koolitust, mentorlust ja koos-õppivat kogukonda
  • toetust projektipõhise õppe rakendamisel
  • pedagoogilisi vahendeid (ja võimalust nende arendamisse panustada)
  • oma praktika uurimise kogemust
  • koolituse läbinutele tunnistus

Koolitused ja töötoad

Pakume erinevaid lühikoolitusi ja töötubasid – saate võtta ühe või panna kokku paketi mitmest erinevast moodulist.

Teemad varieeruvad õpilaste uurimispädevuste toetamisest (küsimustikud, intervjuud, andmeanalüüs jms), projektipõhise õppe ABC-st kuni eetika ja ettevõtluseni – kõik teemad toetavad Proovikivi missiooni võimestada õpilasi, nende juhendajaid ja kogukondi.

Oleme avatud kuulama kõiki teie soove! Võta meiega ühendust aadressil tammele@tlu.ee.

Küsimuste korral aitavad teid:

Anu Tammeleht tammele(ät)tlu.ee ja Merike Saar merike.saar(ät)tlu.ee